بهترین انتخاب برای خرید اینترنتی ماهی!

خرید اینترنتی ماهی می تواند کمک بزرگی برای صرفه جویی در وقت و زمان باشد. این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات خود را به صورت صید روز و کاملا تازه برای مشتریان ارسال می نماید. یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام خرید اینترنتی ماهی تازه بودن یا نبودن محصولات می باشد.


خرید اینترنتی ماهی می تواند کمک بزرگی برای صرفه جویی در وقت و زمان باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر لازم نیست برای خرید وسایل و مواد غذایی مورد نیاز خود زمان زیادی را صرف خرید در خارج از منزل نماییم. با وجود ویروس کرونا خرید اینترنتی ماهی راهی بسیار عالی برای حفظ سلامتی خود و خانواده می باشد. زیرا در هر بار بیرون رفتن از خانه میزان ریسک بالایی وجود دارد.

بازار ماهی جزیره بهترین و مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی خرید ماهی و فراورده های دریایی می باشد. میزان ارزش غذایی فرآورده های دریایی بسیار بیشتر از سایر مواد می باشد. لازم است تا هفته ای یک الی دو وعده غذایی خانواده را از غذاهای دریایی تهیه نمایید. فسفر و امگا3 موجود در ماهی باعث رشد سریع و سلامتی بدن کودکان می گردد. بهتر است از همان ابتدای تولد بچه ها را به خوردن ماهی تشویق نمایید. با خرید اینترنتی ماهی می توانید به راحتی وعده های خوشمزه ی غذایی خانواده را فراهم نمایید. خرید ماهی تازه را از ماهی جزیره انجام دهید.

شاید این سوال در ذهن شما پدیدار گردد که چگونه می توان ماهی را به صورت آنلاین خریداری نمود؟ فراورده های گوشتی و دریایی بیشتر در معرض فساد قرار دارند ولی باید بدانید ماهی جزیره به طرز بسیار پیشرفته و استانداردی ماهی های تازه را بسته بندی نموده و تا 72 ساعت ماهی ها کاملا تازه باقی می مانند. بازار ماهی جزیره کیش با ارائه بهترین خدمات آنلاین مشتریان بسیاری را جذب خود کرده است. قطعا شما نیز با یک بار خرید اینترنتی ماهی مشتری دائمی این مجموعه خواهید شد. تمام محصولات این فروشگاه از بازار ماهی جزیره کیش تهیه می شود.

 

تضمین سلامت محصول در خرید اینترنتی ماهی

این فروشگاه اینترنتی تمامی محصولات خود را به صورت صید روز و کاملا تازه برای مشتریان ارسال می نماید. یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام خرید اینترنتی ماهی تازه بودن یا نبودن محصولات می باشد. همه ی محصولات دریایی از بازار ماهی فروشان جزیره کیش به صورت تازه خریداری شده و به سراسر کشور ارسال می گردد. شما می توانید با خیال راحت خرید مطمئنی  را انجام داده و نگران سلامت محصولات نباشید. این مجموعه سلامت تمام محصولات خود را تضمین می نماید. بهترین ماهی های صید روز برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.

شاید نحوه ی ارسال و نوع بسته بندی خرید اینترنتی ماهی شما را نگران کند. اما باید بدانید ما با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین بسته بندی ها ماهی ها را ارسال می نماییم. محصولات در دمای پایین و در بسته بندی مناسب ارسال می گردد. دمای پایین سبب می شود تا از فساد ماهی ها جلوگیری گردد. خرید ماهی اینترنتی از ماهی جزیره را بدون هیچ نگرانی انجام دهید و ماهی های کاملا تازه ای را تحویل بگیرید. نوع بسته بندی به گونه ای است که تا 72 ساعت بعد از ارسال ماهی ها کاملا تازه و سالم خواهند بود.

خرید اینترنتی ماهی در این شرایط کرونایی می تواند کمک بزرگی برای کاهش ریسک ابتلا به بیماری باشد. حتما می دانید که فاصله گذاری اجتماعی نمی تواند به طور کامل انجام بگیرد و در هر بار بیرون رفتن از خانه خود را در معرض ریسک بسیار زیادی قرار می دهید. شما می توانید به راحتی از خانه ماهی و محصولات مورد نیاز خود را از تازه ترین محصولات انتخاب نموده و سفارش دهید. انواع ماهی های صید روز در ماهی جزیره وجود دارد و شما می توانید به راحتی انتخاب متنوعی در خرید ماهی های مورد نیاز خود داشته باشید.

 

 

تحویل سریع و پشتیبانی 24 ساعته در خرید اینترنتی ماهی

بعد از انتخاب محصولات و ثبت سفارشات خود برای خرید اینترنتی ماهی، در سریع ترین زمان ممکن محصولات بسته بندی شده و ارسال می گردد. ارسال سریع محصولات با پست اکسپرس سبب می گردد تا ماهی ها تازه و بدون هیچ مشکلی به دست مشتری برسد. شما می توانید چند محصول را یک جا خریداری نموده و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در صورت دیر کردن سفارشات می توانید از طریق شماره تلفن های موجود فروشگاه اینترنتی ماهی سفارشات خود را پیگیری نمایید. پشتیبانی 24 ساعته و بسیار قدرتمندی بعد از ثبت سفارشات وجود دارد.

ارسال به سراسر ایران وجود دارد و شما می توانید به راحتی از هر نقطه ی ایران اقدام به خرید آنلاین ماهی کنید. برخی از هموطنان در شمال کشور این تصور را دارند که ارسال از نقطه ی جنوبی به شمالی کار سختی است و نمی توان این محصولات دریایی را سفارش داد اما باید بدانید که ارسال ماهی جزیره به طور سراسری و کل شهرهای ایران می باشد. بعد از ثبت سفارش شما و خرید اینترنتی ماهی همکاران بخش بسته بندی ماهی های صید روز و تازه را به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی کرده و با پک های مخصوص ارسال به پست اکسپرس تحویل می دهند.

در صورتی که تمایل به پرداخت آنلاین در خرید اینترنتی ماهی نداشته باشید می توانید پرداخت را درب منزل انجام دهید. ممکن است در اولین سفارش برای اطمینان کامل ترجیح بدهید که پرداخت هزینه ماهی ها را درب منزل انجام دهید. ما با احترام به نظر مشتریان و برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان گرامی پرداخت درب منزل را به راحتی در سیستم کاری خود قرار دادیم. با این سیستم شما می توانید نحوه ی پرداخت را به صورت درب منزل انتخاب نموده و در زمان تحویل کالا پرداخت خود را به راحتی انجام دهید.

 

رعایت تمام اصول بهداشتی در خرید اینترنتی ماهی

رعایت بهداشت و توجه به تمام نکات در هنگام صید، بسته بندی و ارسال از جمله موارد بسیار مهم در خرید اینترنتی ماهی می باشد. مشتریان باید از رعایت تمام نکات بهداشتی مطمئن باشند. قبل از هر چیزی باید بدانید که همکاران ما در قسمت بسته بندی دارای کارت سلامت و بهداشت هستند، آن ها از نظر جسمی سالم بوده و به صورت مرتب تست های کرونا بر روی آنان انجام می گیرد. قطعا انجام بسته بندی توسط فردی که سلامت کامل ندارد کار درست و بهداشتی نخواهد بود.

ماهی ها بعد از صید به طور کامل شستشو داده شده و تمیز می گردد. افراد در هنگام بسته بندی و شستشوی ماهی دارای لباس مخصوص، دستکش و ماسک می باشند. در هنگام بسته بندی تمام وسایل و مواد مورد نیاز ضد عفونی شده و بعد مورد استفاده قرار می گیرد. کیسه های مخصوص بسته بندی حاضر شده و ماهی درون آن ها قرار می گیرد. برای پایین نگه داشتن دمای بسته بندی از پک های مخصوص استفاده می شود که کاملا بهداشتی بوده و از قبل ضد عفونی شده اند. با گذاشتن یخ در بسته بندی ها سعی در پایین نگه داشتن دمای محصولات خرید اینترنتی ماهی می گردد.

خرید اینترنتی ماهی از ماهی جزیره بهترین انتخاب برای خرید انواع محصولات دریایی است. تازه ترین صیدهای دریایی به وسیله بسته بندی مناسب و کاملا بهداشتی ارسال شده و در سریع ترین زمان به دست مشتری می رسد. در صورتی که پروتکل های بهداشتی در این همه گیری کرونا رعایت نگردد، ممکن است ریسک انتقال و ابتلا افراد به بیماری کرونا وجود داشته باشد. شما نیز حتما بعد از تحویل سفارش خود بسته بندی بیرونی آن را کاملا ضد عفونی کرده و بعد مورد استفاده قرار دهید تا هیچ ریسکی وجود نداشته باشد.

 

 

چرا خرید اینترنتی ماهی از بازار ماهی جزیره را انتخاب نماییم؟

فروشگاه اینترنتی ماهی دارای انواع ماهی های تازه و متنوع است. خرید ماهی شیر، خرید ماهی جاش، خرید ماهی شعری، خرید ماهی سی باس، خرید ماهی شوریده، خرید ماهی حلوا را می توانید از طریق خرید اینترنتی ماهی انجام دهید. وجود انواع مختلف ماهی های تازه باعث می شود تا شما انتخاب متنوع تری را داشته باشید. در برخی از شهرهای ایران انواع ماهی های گوناگون وجود ندارد و تنها چند انتخاب محدود موجود است. با خرید اینترنتی ماهی می توانید انواع ماهی های خوشمزه را تهیه نمایید.

به دلیل حذف واسطه و فروش مستقیم قیمت ماهی بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها می باشد. خرید اینترنتی ماهی سبب می شود تا شما تازه ترین محصولات دریایی را با مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایید. کمیاب بودن ماهی در برخی از نقاط کشور سبب می شود تا قیمت ماهی در آنجا گران تر باشد. ماهی جزیره صید تازه را از دریا برای شما می فرستد و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن ماهی مورد علاقه خود را بپزید.

خرید اینترنتی ماهی بهترین روش برای تهیه سبد غذایی خانواده می باشد. محصولات دریایی تازه و با کیفیت، بسته بندی مناسب و بهداشتی، تحویل سریع و در کمترین زمان، پرداخت هزینه درب منزل و مناسب ترین قیمت از ویژگی های بسیار عالی خرید اینترنتی ماهی از فروشگاه جزیره می باشد. در صورتی که مشکلی در ارسال و یا تحویل محصولات رخ دهد، فروشگاه محصولات تازه ی دیگری را برایتان ارسال خواهد نمود. پشتیبانی کامل این مجموعه از محصولات خود سبب شده است تا مشتریان اعتماد کافی را به این مجموعه داشته باشند. شما می توانید با ثبت سفارش آنلاین خود خرید اینترنتی ماهی را انجام داده و از بهترین و سالم ترین محصولات دریایی با ارزش برخوردار گردید. برای دستیابی به سلامتی خود و خانواده حتما وعده های دریایی را در برنامه غذایی قرار دهید.

پرفروش ترین محصولات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش